Deníček                                                                             

2.7.2009 Jsem oslavila své druhé narozeniny a dostala jsem na hraní ježka a žužlací tyčinkyz buvolí kůže. Jinak mám za sebou už spoustu výletů a ještě mně spousta čeká dokonce i dovolená v čechách . Fotka z výletu v Luhačovicích . Musím se nést v tašce je tam zákaz vstupu pejsků .

 

 

 

 

                                                                                                       

24.12.2008  Tu divnou věc kterou postavila  včera  panička do pokoje jsem už prozkoumala a vůbec se mi nelíbí .  Vypadá to jako stromek ,ale  nevoní to a jíst se to také nedá ,tak na to apoň štěkám. Dnes jsem s ní balila dárečky ,hupsla jsem si na klín, pořádně vše očuchala a  do všeho strčila  čumáček nebo aspoň pošlapala  balící papír .  Samozřejme byla panička se mnou velice spokojená - smála se ,že mi tam zalepí nosík a bude po srandě. A konečně  večer došel i k nám Ježíšek a dones mi malý dárek .  A těch dobrot co jsem dostala - kuře , zeleninu s rýží a řízek . Nyní už spinkám a mám krásný vánoční sen , občas zahrabu nožičkou a slabě zakňučím .

                                                                                                     

 1.11 . Dnes se opět panička na mě vyřádila / ostříhala mě / doma je celkem teplo a  když jdu ven tak se musím obléct . Už  mám od paničky slíbenýho ženicha a rodinku pokud se to povede, no každý tvor na této planetě má svoje potřeby a tak panička usoudila , že je čas i pro mě , páneček však o tom nechce ani slyšet.

                                                                   

                                        

25.8.2008 A my pokračujeme v dovolené .Dnes se jelo  na Macochu  . Jela jsem  lanovkou a trochu se bála , ale nebyla jsem jediná co měla strach i ostatní se klepali . Cestou  domů jsme se stavili ještě ve Křtinách kouknout na kostel a pak završili výlet nanukem a to bylo  nejlepší. Mimo kamarádů co jsem tam potkala.

                                                                                            

                                                                    

2.8.2008 Se k nám nastěhovali Kristýnka s maminkou a tatínkem a my měli za úkol hlídat maminku než se jí narodí miminko. Tak byl u nás pěkný kravál, já stále běhala za Kristýnkou a štěkala , tak se  všichni na mně zlobili . Měla jsem spoustu zakázaných věcí a to se mi samozřejmě vůbec nelíbilo . Pelíšek a jídlo mi stále někam stěhovali a já to musela hledat kam to zas strčili.  Ale konečně se vše vrátilo do starých kolejí . 18.8. se narodil chlapeček a všichni se už odstěhovali a toto je náš nový klučina Staníček.

                                                                                               

                                                                                    

2.7.2008 Tak už je to celý jeden rok co jsem se narodila a poprvé se nadechla vzduchu na této planetě, které říkáte Země.Později jsem otevřela i očka a koukla se kde to vlastně jsem. Je to moc pěkné místo , mám nejraději procházky travičkou a potkávání čtyřnohých přátel i když někteří zrovna z mé přítomnosti nejásají , dokonce se našli i takový co na mě vrčí a chtějí kousnout , ale já si z toho ponaučení žádné nevzala, přesto se vždy ženu za nimi jak šílená až se u toho  dusím  na vodítku. Dostala jsem spoustu dárečků a dobrůtek jako první mi panička dala polívečku s játrovými knedlíčky , nešmakovalo mi to , tak následoval pudinek se šlehačkou a ananasem. Jo to už bylo dobré, mňam, mlasky ,mlask.Pak jsem chvíli řádila s pletenou kočičkou od paničky žádná krása, ale účel to splnilo a občas se i zakousla do opičky a teď už podřimuji a sním. Tak zas někdy příště pár řádek.

                                                           

                                                         

21.6.2008 Dnes ráno jsem vzbudila pánečky už v 7:20 hodin. Když konečně vstali , tak začali pořád pobíhat a něco chystat. Já je samozřejmě  nemohla  spustit z očí co kdyby odešli a já zůstala  doma. Panička s pánečkem se mě snažili ujistit ať se nebojím , že jedu s nimi na výlet .Čekali až přijede Kristýnka a s nimi vyrazíme na zámek Oslavany. Cesta uběhla dobře , zámek sice nic moc, to mi ovšem zase tak moc nevadilo , protože mi páneček dával kus řízku co měl na oběd. A  cestou domů jsme se ještě stavili v klášteře Rosa Coeli, pro mě bylo hlavní, že se mohu protáhnout a zanechat svoji značku , tady jsem byla já Zuzanka  . A pak už jen cesta domů, konečně už toho bylo v tom horku i na mě dost. Doma už čekala  miska plná chladné vody a masíčka , pak také můj pelíšek , myslím že závěr byl nejlepší . Večer mě ještě panička strčila do vany s vodou a vykoupala, abych byla zas voňavoučká a čisťoučká, já pak běhala nebo spíš skákala po posteli a snažila se usušit svůj kožíšek o sedačku , byla to největší sranda z celého dne.

                                                                    

25.12.2007 Ještě jeden starší příběh: Jsou vánoční svátky a já mám teprve 5 měsíců. Pánečci se rozhodli ,že  půjdou nakoupit a já zůstanu doma.Zavřeli mě do kuchyně a na stole leží vánoční cukroví , jelikož jsem moc zvědavá tak to musím obkouknout co zde tak krásně voní.Asi za 20 minut jsou pánečci zpátky doma, rychle otevřou kuchyň, abych je mohla uvítat, ale čekaj zbytečně. Páneček netrpělivý co se děje nakoukne do kuchyně očima projede zem a Zuzanka nikde pak jeho oči směřují na stůl kde se krčí a strachy třese Zuziček . Jo na stůl to šlo pěkně , ale dolů už né, je to moc vysoké a bojím se . Cukrový jsem nestačila ani olíznout .Od tý doby, jdou židle do chodby, když mně nechají samotnou doma, ale to je už velmi zřídka raději mně berou sebou . Paničce  ještě při té vzpomínce stále trne hrůzou co se vše mohlo stát a ani by to nevěděli .

 

                                                                

1.6.2008 Byla jsem s Eliškou a Dominikem slavit MDD. Stavili jsme se na prolízačkách v cukrárně na zákusku a všichni skončili u prababičky na posteli . Venku bylo moc horko a hnala se bouře , bylo to moc prima i když jsem z toho byla unavená.

 

2.6.2008 Jeli sme za Kristýnkou do Adamova, také na oslavu MDD. A šli se projít ven na písek, bylo tam moc krásně okolo samé lesy , čistý vzduch, a v chládku příjemné posezení , na zem jsem sice nemohla, na dětské hřiště pejsci nemůžou aby to neznečistili dětem i tak se mi tam líbilo na zbytek fotek koukněte do fotogalerie.